Zapraszamy serdecznie na „CELLOMATOGRAPHY” czyli koncert muzyki filmowej w wykonaniu zespołu wiolonczelowego *Cellofuny*.
W programie:
Przeboje muzyki filmowej m.in H. Zimmer, J. Williams, B. Conti, K. Badelt, J. Horner i inni
Kierownictwo i prowadzenie: Paweł Panasiuk
Zespół Cellofuny.
Istniejąca od 2013 roku grupa wiolonczel składa się z utalentowanych uczniów szkół muzycznych pierwszego i drugiego stopnia pod kierownictwem Pawła Panasiuka.
Wykonawców jest od 10 do 20 w zależności od okoliczności. Na program składają się przeboje muzyki filmowej zarówno w instrumentalnej jak i wokalno- instrumentalnej odsłonie.
Projekt ma na celu popularyzację wiolonczeli w szerokim rozumieniu. Doskonalenie umiejętności wspólnego grania i świadomości pełnionych funkcji w zespole. Rozwój i poszerzanie kontaktów międzyszkolnych i międzynarodowych, a także nawiązywanie współpracy, której efektem mogłaby być wymiana kulturalna.
Kiedy?
30 stycznia ( niedziela ) – godzina 16.00
Gdzie?
Sala widowiskowa w Miejskim Ośrodku Kultury w Reszlu
Wstęp dla wszystkich osób, które odbiorą w dniach 24-27.01 w biurze MOK w Reszlu (12.00 – 17.00), bezpłatne wejściówki na wydarzenie. Ilość miejsc ograniczona.
Dziękujemy naszym sponsorom dzięki, którym możemy zagrać dla Was ten koncert:
@andrzej.lewandowski @przem-trans @cieszyński.bus @marek.masło warsztat @kasztan

209 wszystkie odwiedziny,  1 dzisiejsi goście