W naszej szkole nie będzie sprawdzianów ani ocen. Może nawet Ci się wydawać, że to, czego się tutaj nauczysz, nie przyda Ci się w życiu. Tym lepiej, bo gdy wkrótce przeżyjesz to Lato w teatrze rzeczywistość może wyglądać trochę inaczej… Zbieramy ekipę do uratowania tego świata!

Mamy przed sobą dwutygodniowy challange, w trakcie którego każdy uczestnik Szkoły Niepotrzebnych Umiejętności odnajdzie swoją wyjątkową umiejętność i urośnie w siłę. Myślisz, że to nie dla Ciebie? Nie martw się! Obiecujemy, że nasza szkoła to miejsce, do którego na pewno pasujesz!

Udział w projekcie jest bezpłatny!

🌟 KIEDY I GDZIE? 🌟
📅 8-20 lipca 2019
(w I tygodniu – półkolonie, w II tygodniu – kolonie)
Miejski Ośrodek Kultury w Reszlu oraz Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 w Reszlu (ale szybko opanujemy całe to miasto!)

🌟 KOGO SZUKAMY? 🌟
👉 osób w wieku 14-17 lat
👉 liczą się chęci a nie umiejętności (castingi? to nie tutaj!)

🌟 CO BĘDZIEMY ROBIĆ? 🌟
TEATR | CYRK | MUZYKA | PLASTYKA | MEDIA | DZIAŁANIA ULICZNE*
*wybierz swoją supermoc

⏰ zajęcia od poniedziałku do piątku, 10:00-16:00 (w soboty – wspólny wypoczynek)
🎭 tworzenie finałowego pokazu
🍲 w ramach zajęć zapewnione jest wyżywienie, a w drugim tygodniu także nocleg

🌟 JAK SIĘ ZGŁOSIĆ? 🌟
Rekrutacja trwa do 24 czerwca 2019❗

Osobiście lub mailowo u Anny Szewczyk (nauczycielka muzyki i plastyki w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 3 w Reszlu) 📧 anna_szewczyk1@o2.pl

Zgłaszając się podaj swój wiek, miejscowość i telefon kontaktowy.

Uwaga❗Przyjmujemy tylko te osoby, które mogą uczestniczyć w całym projekcie od 8 do 20 lipca!

🌟 PROWADZĄCY 🌟
Alicja Brudło, Matylda Górska, Wiktor Korzeniewski, Karolina Kowalczyk, Anna Szewczyk, Sebastian Świąder, Urszula Zabłocka

🌟ORGANIZATOR🌟
Teatr Ochoty w Warszawie
www.teatrochoty.pl

🌟PARTNERZY🌟
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 w Reszlu
Miejski Ośrodek Kultury w Reszlu

🌟FINANSOWANIE🌟

LATO W TEATRZE to program Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego, realizowany ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Jego celem jest popularyzowanie pedagogiki teatralnej. Program składa się z konkursu grantowego na realizację dwutygodniowych warsztatów artystycznych dla dzieci i młodzieży, szkoleń z zakresu pedagogiki teatru oraz artystyczno-edukacyjnych projektów objazdowych w namiocie cyrkowym.

W tegorocznej edycji programu weźmie udział ponad 1200 uczestników. Autorskie warsztaty przygotowywane przez pedagogów i artystów są dla dzieci i młodzieży szansą na poznanie i samodzielne wykorzystanie teatralnego języka, a przede wszystkim na twórcze wyrażenie siebie i zabawę teatrem.

Więcej informacji na temat programu na:
www.latowteatrze.pl
www.facebook.com/programLatowteatrze