W Korszach po raz szósty odbył się VI Wojewódzki Konkurs Wokalny „Mazurski Słowik” Korsze 2015.Tym razem z Reszla zaprezentowali się wokaliści w kategorii Gimnazjum oraz Liceum a byli to:(Karolina Michalak ,Wiktoria Tyżlik,Olga Łucek,Michał Gołębiewski,Anita Łosińska,Klaudia Bylińska).Wokalistów oceniało profesjonalne jury w składzie:Marta Andrzejczyk,Paweł Szymański oraz Piotr Banaszek.

Poziom był jak zwykle wysoki ponieważ Ośrodki Kultury naszego województwa wystawiły  swoich najlepszych wokalistów. Tym bardziej cieszymy się z ogromnego wyróżnienia jakim jest I miejsce w kategorii Gimnazjum ,które zdobyła Karolina Michalak oraz wyróżnienia w kategorii Liceum które zdobyła Olga Łucek. Trzecie miejsce przypadło Anicie Łosińskiej też reprezentantce naszego Studia Wokalnego. Drugie  miejsce zajęła  wokalista z Lidzbarka Warmińskiego a pierwszego nie przyznano.

Ogromną radość sprawiła  nam kolejna wiadomość że główną nagrodę tegorocznego konkursu zdobyła nasza wokalistka z Gimnazjum pokonując głosem starsze koleżanki czyli Karolina Michalak. Był to puchar ufundowany przez Burmistrza Korsz za co dziękujemy.

Cieszymy się razem z Nią. Życzymy dalszych muzycznych sukcesów Karolinie  a pozostałym nagrodzonym i biorącym udział w konkursie  gratulujemy i zachęcamy do dalszej pracy nad głosem. Dziękujemy też organizatorom za zaproszenie. Rodzicom za wsparcie.

Galeria foto:

 667 wszystkie odwiedziny,  1 dzisiejsi goście