Miejski Ośrodek Kultury w Reszlu zaprasza na recital Krystyny Łożyńskiej pt. „Zaczynam się od miłości”. 

Przepiękny klimat i atmosfera, refleksja, rozrywka – to tylko niektóre z elementów zapowiadanego jubileuszowego recitalu Krystyny Łożyńskiej.  

Krystyna Łożyńska od najmłodszych lat kocha muzykę, taniec oraz poezję. Można powiedzieć, że są to trzy dziedziny jej zainteresowań, które wzajemnie się uzupełniają, przenikają. Stanowią inspirację i wyznaczają kierunek jej rozwoju muzycznego oraz duchowego. Muzyka płynie dobrem dla innych – takie też przesłanie ma repertuar Krystyny, który wybiera bardzo uważnie i zgodnie ze swoimi wartościami. Artystka jest rodowitą reszelanką ale również od kilku lat aktywnie działa na kętrzyńskiej scenie.

Z okazji 10 – lecia działalności artystycznej zapraszamy na recital, będący barwnym przeglądem najbardziej znanych i lubianych utworów z bogatego repertuaru poezji śpiewanej czy piosenki aktorskiej. W koncercie będą jej towarzyszyć, zaproszeni przez Krystynę sceniczni przyjaciele: Włodek Chmal, Paulina Kościelniak, Karolina Michalak, Ewa Brzostek, Piotr Stanulewicz oraz tancerze: Ewa i Andrzej Biernaccy. Koncert poprowadzi – Justyna Drozd.

– Tematem wiodącym zawsze jest dla mnie Miłość. To ona buduje świat i od niej wszystko się zaczyna. W tańcu i poezji wyrażam siebie a więc mój repertuar to żywiołowość, czasami zamyślenie lub nostalgia. Kocham teksty Agnieszki Osieckiej i sięgam chętnie po dawne piosenki retro…one mają duszę. – podkreśla artystka.

Wydarzenie odbędzie się w niedzielę, 9 października o godz. 17:00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Reszlu, ul. Mickiewicza 4. Wstęp wolny.

 68 wszystkie odwiedziny,  1 dzisiejsi goście