Bardzo się cieszę, że znów możemy spotkać się na reszelskiej scenie stand-up comedy. Pomimo wielu przeciwności znaleźliśmy sposób aby zorganizować dla Was wydarzenie, które z pewnością zapewni Nam świetną rozrywkę.
Dzięki wielu wspaniałym osobom, którzy zawsze z chęcią wspierali nas, udział w tym wydarzeniu będzie możliwy po odebraniu bezpłatnego biletu wstępu.
Dziękujemy: Andrzej Lewandowski, Mariusz Zalewski, Przemysław Konstanciuk (Przem-Trans), Stanisław Cieszyński (Cieszyński Bus), Mariusz Rogalski (Mr Turbo), Paweł Rezanko (Młynomag), Błażej Puławski (We Młynie), Cezary i Patrycja Krysińscy (La Mani), Bartek Okrąglewski (MNR Detailing)., Daniel Wiśniewski (Kebab Daniello), Marek Masło (Auto Warsztat „Maślak”), Grzegorz Drapała (Meble4u).

KTO DLA NAS WYSTĄPI?
MACIEJ BRUDZEWSKI (olsztyn)
Tym razem zaprezentują dla nas swój 4 program komediowy „Skok na strach”! W nowym materiale Maciek wyciąga na wierzch ludzkie lęki, obawy, paranoje aktualnego świata i bezlitośnie je wyśmiewa. Poznasz mnóstwo ciekawych postaci, znajdziesz się w sytuacjach co najmniej zwariowanych, by po chwili zorientować się, że wszystkie te historie w mniejszym lub większym stopniu są właśnie o Tobie.

KUBA DĄBROWSKI (gdańsk)
Komik z Podkońc. Obecnie mieszka w Gdańsku.
Obserwuje wszystko i wszystkich. Potem to zapomina i na podstawie tego tworzy materiał. Lubi rzucić czasem coś bardzo obrzydliwego, robaczywego, chociaż preferuje grzeczniejszą formę komedii. W swoim programie poruszy tematy podróży, samochodów, bycia singlem oraz imprez z braćmi. Miłośnik wideł.

PO ILE BILETY?
BEZPŁATNE WEJŚCIÓWKIDO ODEBRANIA od 14.02 W MOK Reszel oraz Kebab Daniello ( ilość biletów ograniczona).

KIEDY WYDARZENIE?
20 luty (niedziela), godzina 17:00, Miejski Ośrodek Kultury w Reszlu

DO ZOBACZENIA!
——–
* Impreza wyłącznie dla osób 18+
* Uprzejmie informujemy, że ze względu na panujące obostrzenia ilość miejsc na wydarzenie jest ograniczona.
* Wydarzenie odbędzie się z zachowaniem rygoru pandemicznego (maseczki, dezynfekcja rąk, dystans itp.). Dbaj o siebie i innych. Każdy samodzielnie odpowiada za utrzymanie rygoru.
* Wydarzenia nie można nagrywać.
* Organizator zastrzega sobie prawo do wyproszenia osób, które swoim zachowaniem będą przeszkadzały artystom podczas występu.
* Zabrania się odsprzedaży darmowych wejściówek.
* Jeśli wybierasz się na naszą imprezę i masz statut zaszczepionej osoby, prosimy o taką informację, dzięki temu będziemy mogli odpowiednio dobrać ilość miejsc na sali.

 237 wszystkie odwiedziny,  1 dzisiejsi goście