Zima to idealny czas, by spróbować czegoś nowego lub kontynuować swoje ulubione aktywności. Miejski Ośrodek Kultury w Reszlu serwuje mieszkańcom i gościom pełen harmonogram zajęć na ostatni tydzień stycznia i początek lutego.

Oto, co możecie robić każdego dnia, by aktywnie spędzić czas w okresie ferii zimowych!

Poniedziałek, 22 stycznia

Dzień rozpoczyna się od gier i zabaw integracyjnych w sali widowiskowej od 12:00 do 15:00. To świetna okazja, aby nawiązać nowe znajomości i świetnie się bawić. Wieczorem czekają na Was zajęcia ZUMBA o 17:30 oraz FITNESS o 18:30, które są doskonałym sposobem na rozgrzewkę w chłodne zimowe dni.

Wtorek, 23 stycznia

Dla młodszych uczestników (wiek 8-13 lat) przygotowano zajęcia świetlicowe w sali klubowej od 12:00 do 13:30. Natomiast miłośnicy tańca mogą skorzystać z warsztatów tanecznych hip-hop, które odbędą się w sali widowiskowej od 16:00 do 18:00.

Środa, 24 stycznia

Ten dzień znowu obfituje w sportowe emocje z tenisem stołowym od 12:00 do 15:00 oraz kolejnymi sesjami ZUMBY i FITNESS wieczorem. Dodatkowo, w tym dniu na zajęcia ZUMBY i FITNESS mogą przyjść osoby poniżej 16 roku życia, pod opieką dorosłego uczestnika.

Czwartek – Niedziela, 25-28 stycznia

Te dni będą obfitować w warsztaty teatralne, które trwają od 15:00 do 22:00. To idealna okazja dla aspirujących aktorów i wszystkich, którzy chcą spróbować swoich sił na scenie. Dodatkowo, w niedzielę, 28 stycznia, wolontariusze MOK Reszlu organizują kwestę na rzecz WOŚP – świetna okazja, by wesprzeć dobry cel.

Poniedziałek, 29 stycznia

Tydzień rozpoczyna się ponownie od gier tenisa stołowego oraz wieczornych zajęć ZUMBY i FITNESS w sali widowiskowej.

Wtorek, 30 stycznia

Dzieci w wieku 8-13 lat mogą uczestniczyć w zajęciach świetlicowych, a dla wszystkich chętnych ponownie dostępne są warsztaty taneczne hip-hop.

Środa, 31 stycznia

Podobnie jak w poprzednie środy, czekają na Was zajęcia tenisa stołowego oraz sesje ZUMBY i FITNESS.

Piątek, 02 lutego

Na zakończenie ferii, MOK Reszlu zaprasza na spektakl teatralny „Czerwony Kapturek”, który odbędzie się o 12:30. To fantastyczna okazja, by wraz z rodziną zakończyć ferie na kulturalnej nucie.

Pamiętajcie, że do zajęć sportowych w sali widowiskowej obowiązuje zmiana obuwia na sportowe.